Branże

 • mechanika

  Nieważne, czy są to ciężkie maszyny przemysłowe, maleńkie precyzyjne mechanizmy, silniki elektryczne, czy po prostu sekcje linii montażowej, Variantic ma wszystko pod kontrolą. Pomoże klientom i współpracownikom biznesowym zrozumieć strukturę i logikę produktów.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • pojazdy

  Variantic to doskonałe rozwiązanie dla ponadgabarytowych przedmiotów o dużej ilości wariantów. Nieograniczony wielkością "showroom" pozwala zaprezentować dowolny produkty o dwolnych gabarytach. Wszystko to bez konieczności posiadania pokaźnego katalogu. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • meble

  Meble to jeden z najabardziej wymagających produktów, jeżeli chodzi o możliwości konfiguracji. Niezamowita złożoność oparta na zaledwie garstce parametrów. Variantic pozwala zarządzać nimi wszystkimi w dodatku, ukazując możliwości konfigurowania przy pomocy prostego i intuicyjnego interfejsu. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • stolarka

  W stolarce otworowej, tak jak i w wielu innych produktach, niektóre możliwości są dostępne do wykonania dopiero przy odpowiednich ustawieniach. Variantic umożliwia ukrywanie lub odsłanianie opcji w zależności od wybranej konfiguracji. 

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • sektor medyczny

  Variantic to świetne narzędzie dla działów handlowych. Dzięki łatwym i przejżystym interfejsom oraz gamingowemu doświadczeniu pracy z nim, nauka i poznawanie nowych produktów lub zmian jakie zostały w nich wprowadzone są o wiele łatwiejsze i szybsze. Nawet dla osób, które wcześniej nie miały doczynienia z danym produktem.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • mała architektura

  Pergole, ogrody zimowe i wiele innych elementów małej architektóry można konfigurować dzięki platoformie Variantic. Co więcej technologia rzeczywistości rozszerzonej pozwala zobaczyć, przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu, jak skonfigurowany produkt będzie wyglądał na żywo. 

  CZYTAJ WIĘCEJ